Copyright Tomas Paule 2018

Book Online

* Please Fill Required Fields *

Neskutocne fotky, ktore nam odovzdal Tomas par tyzdnov po svadbe. Kazdu jednu sme pozerali so zatajenym dychom. Skvele nacasovane momentky zo svadby (kvapky svatenej vody padajuce na prstienky, a mnoho inych detailov je len dokazom toho, ze tento chalan naozaj vie co robi).
Klobuk dole a vdaka, ze si nam zvecnil momenty nasho velkeho dna prave ty 🙂
Zuzka & Roman

Tomáš je vynikajúci fotograf, kde môžete mať istotu, že s fotkami budete nie len spokojní, ale priam nadšení. Je veľký profesionál, z tých fotiek cítiť emóciu a aj o pár rokov sa budeme s radosťou pozerať na naše svadobné fotky. Touto cestou by sme sa Ti radi poďakovali za skvelú prácu, za spríjemnenie nášho veľkého dňa a určite sme Tvoje služby nevyužili posledný krát. 

Ďakujeme

Robi & Pali

Neskutočné fotky…. úžasne zachytené momenty… ešte raz veľká VĎAKA a budeme odporúčať, kde sa dá 

Marcela & Michal

Tommy, naše fotenie malo super uvoľnenú atmosféru a naplno sme si ho užili. Sprevádzal si nás po celý náš veľký Deň a zachytil každý dôležitý moment presne podľa našich predstáv. Tvoj kamarátsky prístup a vášeň pre Tvoju prácu sú bonusom. Výsledok… Veľmi pekné fotky, ktoré budú tvoriť veľkú časť našich spomienok. Radka Tvoja nápaditosť skvelo dopĺňa manželovu prácu. Ďakujeme vám obom za všetko!!! Sme radi, že sme si vybrali práve vás. Odporúčame všetkým, ktorí ešte hľadajú a váhajú. Želáme vám obom veľa osobných a pracovný úspechov!

Denisa & Rafal