Referencie

Ahoj Tommy, už sme pozreli fotky a chceli by sme sa Ti za ne z celého srdca poďakovať, naozaj sú úžasné. Presne také o akých sme snívali…reportážne, prirodzené, nádherné momentky  zachytávajúce všetky emócie. Naozaj nechápem ako si dokázal zachytiť všetkých ľudí a všetky tie momenty, výrazy, slzy dojatia a šťastia. Si veľký profesionál a my sme si vďaka Tebe po druhý krát užili našu svadbu. Naozaj obrovská vďaka za všetko. Aj za to, že si s nami fotil portréty v takom zlom počasí a vo všetkom nám vyšiel v ústrety.  A vyšperkovaný obal na fotky absolútne ladiaci s výzdobou, tak to je naozaj čerešnička na torte. Presne takto vyzerá práca človeka, ktorý ju robí srdcom. Ďakujeme a prajeme Ti veľa pracovných a osobných úspechov.

Ivka & Andrej

Neskutočné fotky, ktoré nám odovzdal Tomáš pár týždňov po svadbe. Každú jednu sme pozerali so zatajeným dychom. Skvele načasované momentky zo svadby (kvapky svätenej vody padajúce na prstienky, a mnoho iných detailov je len dôkazom toho, že tento chalan naozaj vie čo robí).
Klobúk dole a vďaka, že si nám zvečnil momenty nášho veľkého dňa práve Ty 🙂
Zuzka & Roman

Tomáš je vynikajúci svadobný fotograf, kde môžete mať istotu, že s fotkami budete nie len spokojní, ale priam nadšení. Je veľký profesionál, z tých fotiek cítiť emóciu a aj o pár rokov sa budeme s radosťou pozerať na naše svadobné fotky. Touto cestou by sme sa Ti radi poďakovali za skvelú prácu, za spríjemnenie nášho veľkého dňa a určite sme Tvoje služby nevyužili posledný krát. 

Ďakujeme

Robi & Pali

Neskutočné fotky…. úžasne zachytené momenty… ešte raz veľká VĎAKA a budeme odporúčať, kde sa dá 

Marcela & Michal

Tommy, naše fotenie malo super uvoľnenú atmosféru a naplno sme si ho užili. Sprevádzal si nás po celý náš veľký Deň a zachytil každý dôležitý moment presne podľa našich predstáv. Tvoj kamarátsky prístup a vášeň pre Tvoju prácu sú bonusom. Výsledok… Veľmi pekné fotky, ktoré budú tvoriť veľkú časť našich spomienok. Radka Tvoja nápaditosť skvelo dopĺňa manželovu prácu. Ďakujeme vám obom za všetko!!! Sme radi, že sme si vybrali práve vás. Odporúčame všetkým, ktorí ešte hľadajú a váhajú. Želáme vám obom veľa osobných a pracovný úspechov!

Denisa & Rafal

Back to Top
Back to Top
Sorry nepokradneš :D