Copyright Tomas Paule 2018

Book Online

* Please Fill Required Fields *

Neskutočné fotky, ktoré nám odovzdal Tomáš pár týždňov po svadbe. Každú jednu sme pozerali so zatajeným dychom. Skvele načasované momentky zo svadby (kvapky svätenej vody padajúce na prstienky, a mnoho iných detailov je len dôkazom toho, že tento chalan naozaj vie čo robí).
Klobúk dole a vďaka, že si nám zvečnil momenty nášho veľkého dňa práve Ty 🙂
Zuzka & Roman

Tomáš je vynikajúci svadobný fotograf, kde môžete mať istotu, že s fotkami budete nie len spokojní, ale priam nadšení. Je veľký profesionál, z tých fotiek cítiť emóciu a aj o pár rokov sa budeme s radosťou pozerať na naše svadobné fotky. Touto cestou by sme sa Ti radi poďakovali za skvelú prácu, za spríjemnenie nášho veľkého dňa a určite sme Tvoje služby nevyužili posledný krát. 

Ďakujeme

Robi & Pali

Neskutočné fotky…. úžasne zachytené momenty… ešte raz veľká VĎAKA a budeme odporúčať, kde sa dá 

Marcela & Michal

Tommy, naše fotenie malo super uvoľnenú atmosféru a naplno sme si ho užili. Sprevádzal si nás po celý náš veľký Deň a zachytil každý dôležitý moment presne podľa našich predstáv. Tvoj kamarátsky prístup a vášeň pre Tvoju prácu sú bonusom. Výsledok… Veľmi pekné fotky, ktoré budú tvoriť veľkú časť našich spomienok. Radka Tvoja nápaditosť skvelo dopĺňa manželovu prácu. Ďakujeme vám obom za všetko!!! Sme radi, že sme si vybrali práve vás. Odporúčame všetkým, ktorí ešte hľadajú a váhajú. Želáme vám obom veľa osobných a pracovný úspechov!

Denisa & Rafal