O mne

Volám sa Tomáš Paule, pochádzam z Bánoviec nad Bebravou a pôsobím ako svadobný fotograf

Môj vzťah k fotografii sa datuje od roku 2008, kedy som prvýkrát uchopil do rúk svoju prvú digitálnu zrkadlovku. Od tej chvíle ma tento fascinujúci svet nenecháva na pokoji. Každý snímok je pre mňa príležitosťou preniesť vaše emócie, váš príbeh a vašu osobnosť do obrazov. Srdcom mojej práce je dôvera. Moje úsilie sa zameriava na to, aby som vám priniesol nielen fotografie, ale aj živé spomienky, ktoré Vám zostanú navždy.

Svet fotografie je pre mňa nekonečným zdrojom inšpirácie. Orientujem sa predovšetkým na svadobnú fotografickú tvorbu, kde každý moment nesie v sebe kúzlo lásky a radosti. Okrem svadieb sa venujem aj aktom, boudoir a osobným projektom, ktoré mi umožňujú objavovať rôznorodosť ľudskej krásy a intímnych momentov.

Som hrdým členom Asociácie profesionálnych fotografov Slovenskej republiky a tiež Federácie Európskych fotografov (FEP) . Okrem domácej pôdy sa môžem pýšiť aj umiestnením na popredných priečkach v medzinárodných súťažiach v USA, Indii, Rusku či Francúzsku.

Okrem svadieb fotografujem všetko, o čo majú ľudia záujem – glamour, portréty,

deti, rodinky, produktovú fotografiu…

Od roku 2018 som sa stal členom Asociácie profesionálnych fotografov Slovenskej republiky

Od roku 2019 som držiteľom prvého z troch prestýžnych  titulov EP /European Photographer/ ktorý udeľuje Federácia Európskch Fotografov FEP

fotograf tomas paule

Moje fotografie môžete tiež viedieť zastúpené v predajných galériách

Spomienky sú fotografie zavesené na stenách našej duše. (A. Cumetta)


Ocenenia:

Back to Top
Back to Top
Sorry nepokradneš :D